CAD Studio - CAD/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky English Deutsch

Pracovní příležitosti ve firmě CAD Studio

Zaměstnání - volná místa - rozšiřte náš profesionální tým

Firma CAD Studio dodává 3D a 2D CAD, CAM, CAE a PDM řešení pro tvorbu digitálních prototypů - pro strojírenské konstruování, průmyslový design, technickou přípravu výroby (TPV), správu produktových dat (PLM), CNC řízení obráběcích strojů, pevnostní výpočty (FEM/MKP), analýzy a simulace. Naše strojírenská řešení jsou postavena převážně na CAD aplikaci Autodesk Inventor, na dalších MCAD produktech firmy Autodesk a aplikačních nadstavbách těchto produktů.

Obchodní konzultant CAD řešení pro strojírenství

Rozšiřujeme obchodní tým našeho regionálního zastoupení v severních Čechách a v Praze a hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Obchodní konzultant CAD řešení pro strojírenský průmysl.

Pozice je vhodná pro kandidáty s obchodními zkušenostmi. V případě, že jste absolvent VŠ a máte o tuto pozici zájem, neváhejte nás kontaktovat. Do nabídky produktů a řešení CAD Studia Vás v rámci adaptačního procesu zaškolí zkušení kolegové.

Hlavní popis pozice:

Obchodní konzultant bude zodpovídat za aktivní prodej CAD produktů a řešení společnosti CAD Studio ve svěřeném regionu a za identifikaci a rozvoj obchodních příležitostí v rámci segmentu strojírenství.

Pracovní náplň:

- aktivní oslovování zákazníků, zjišťování obchodního potenciálu,
- realizace obchodních schůzek, analýza prostředí zákazníka a jeho potřeb, identifikace a rozvoj obchodních příležitostí,
- tvorba a prezentace nabídek u zákazníků,
- vyjednávání obchodních podmínek a příprava smluvních dokumentů,
- rozvoj vztahů se zákazníky,
- realizace obchodních kampaní,
- sledování trhu, nových trendů a konkurence v oblasti CAD systémů.

Požadavky na pozici:

- SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru, obor strojírenství výhodou,
- min. 1 rok zkušeností s obchodní oblasti
- zkušenosti s prodejem technických produktů či řešení ve strojírenství nebo s prodejem IT řešení výhodou,
- základní znalost anglického jazyka,
- výhodou: znalost CAD technologií a produktů Autodesk,
- ŘP B – aktivně, časová flexibilita.

Osobnostní předpoklady:

- velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti,
- obchodní drive, orientace na cíl,
- schopnost přinášet obchodní příležitosti,
- schopnost navazovat a rozvíjet obchodní vztahy,
- zájem o další profesní a osobní rozvoj.

Místo výkonu práce:

Praha nebo Ústecký kraj

Nabízíme:

- perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející české firmy,
- moderní pracovní prostředí,
- pružná pracovní doba,
- školení měkkých i odborných dovedností, možnost certifikací,
- odborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu,
- motivující finanční ohodnocení,
- systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, osobní automobil, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Kontakt

CAD Studio a.s.
Eva Fišerová
Pražská 16
370 04  České Budějovice
Česká republika
Facebook Twitter Google+ YouTube LinkedIn