CAD Studio - CAD/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky English Deutsch

Pracovní příležitosti ve firmě CAD Studio

Zaměstnání - volná místa - rozšiřte náš profesionální tým

CAD Studio a.s. je největším dodavatelem BIM/CAD řešení pro stavební projekci a architektonické navrhování na českém a slovenském trhu - od jednoduchých 2D CAD aplikací a TZB nástrojů, přes 3D CAD pro inženýrské stavby, vizualizační software, až po výkonné BIM aplikace umožňující týmovou spolupráci, kompletní návrh datového modelu budovy i její pozdější správu. Naše řešení jsou postavena převážně na CAD a BIM aplikacích firmy Autodesk a na aplikačních nadstavbách těchto produktů. Společnost je součástí AutoCont Holding a.s

Technický konzultant CAD/BIM pro stavebnictví

Popis pracovní pozice, pracovní náplň:

  • Technická podpora (účast na helpdesku) CAD SW
  • Instalace a konfigurace CAD/BIM SW nabízených naší společností (Autodesk Revit, stavební produktové balíčky společnosti Autodesk)
  • Konzultace a školení k CAD/BIM produktům
  • Metodická vedení zákazníků, jak efektivně využívat námi dodaná BIM řešení
  • Prezentace CAD/BIM řešení u zákazníků
  • Analýza potřeb zákazníka
  • Spolupráce s ostatními členy týmu (včetně podpory vývoje vlastních aplikací)

Požadavky:

  • SŠ / VŠ technického směru,
  • alespoň 2 roky praxe v oboru stavební projekce se zkušenostmi v BIM projektování
  • ŘP B aktivně, ochota cestovat v rámci ČR
  • znalost BIM technologií společnosti Autodesk (Revit), případně jiných dodavatelů
  • Znalost AutoCADu podmínkou
  • Základní znalost MS Office ( Excell, Word, MS Outlook )
  • Základní znalost AJ

Výhodou:

  • Znalost aplikace Advance Steel, Revit MEP, a Navisworks
  • tvorba rodin pro Autodesk Revit
  • schopnost pracovat pod tlakem

Osobnostní předpoklady pro danou pozici:

  • Ochota rozvíjet své znalosti a dovednosti
  • Komunikativnost
  • Prezentační dovednosti
  • Aktivní přístup, kreativita
  • Samostatnost

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející české firmy
  • práce na zajímavých projektech u českých i zahraničních zákazníků
  • moderní pracovní prostředí
  • pružná pracovní doba
  • školení měkkých i odborných dovedností, možnost certifikací
  • odborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu
  • motivující finanční ohodnocení
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, služební automobil i pro soukromé cesty, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.
  • 5. týden dovolené

Místo výkonu práce

  • Brno, popř. Praha

Kontakt

CAD Studio a.s.
Eva Fišerová
Pražská 16
370 04  České Budějovice
Česká republika
Facebook Twitter Google+ YouTube LinkedIn