CAD Studio - CAD/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky English Deutsch

Pracovní příležitosti ve firmě CAD Studio

Zaměstnání - volná místa - rozšiřte náš profesionální tým

CAD Studio a.s. je největším dodavatelem BIM/CAD řešení pro stavební projekci a architektonické navrhování na českém a slovenském trhu - od jednoduchých 2D CAD aplikací a TZB nástrojů, přes 3D CAD pro inženýrské stavby, vizualizační software, až po výkonné BIM aplikace umožňující týmovou spolupráci, kompletní návrh datového modelu budovy i její pozdější správu. Naše řešení jsou postavena převážně na CAD a BIM aplikacích firmy Autodesk a na aplikačních nadstavbách těchto produktů. Společnost je součástí AutoCont Holding a.s

Architekt řešení pro správu dokumentace

Z důvodu posílení našich aktivit hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Architekt řešení pro správu dokumentace

Hlavní popis pozice

zodpovědnost za návrh a implementaci systému správy dat u zákazníků CAD Studia

Pracovní náplň

  • Tvorba návrhu řešení pro správu dokumentace, správy procesů ve firmě, případně životního cyklu výrobku a jeho následná realizace
  • Analýza správy procesů ve firmě, případně životního cyklu výrobku (PLM)
  • Konzultace a školení procesů pro správu dokumentace
  • • Zaškolení uživatelů

Požadavky na pozici

  • SŠ / VŠ technického směru,
  • Zkušenost s procesy ve firmě
  • Základní znalost MS Office ( Excel, Word, MS Outlook )¨

výhodou:

  • Znalost CAD technologií
  • Znalost produktů a řešení pro správu dokumentace (Autodesk Vault, TeamCenter, SmartTeam, Windchill a jiných
  • základní znalost angličtiny

Osobnostní předpoklady

  • Rozvoj znalostí a dovedností
  • Komunikativnost
  • Aktivní přístup, kreativita

Místo výkonu práce

Praha, Plzeň, Pardubice

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející české firmy,
  • práce na zajímavých projektech u českých i zahraničních zákazníků,
  • moderní pracovní prostředí,

- pružná pracovní doba,

  • školení měkkých i odborných dovedností, možnost certifikací,
  • odborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Kontakt

CAD Studio a.s.
Eva Fišerová
Pražská 16
370 04  České Budějovice
Česká republika
Facebook Twitter Google+ YouTube LinkedIn