CAD Studio - CAD/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky English Deutsch

Pracovní příležitosti ve firmě CAD Studio

Zaměstnání - volná místa - rozšiřte náš profesionální tým

CAD Studio a.s. je největším dodavatelem BIM/CAD řešení pro stavební projekci a architektonické navrhování na českém a slovenském trhu - od jednoduchých 2D CAD aplikací a TZB nástrojů, přes 3D CAD pro inženýrské stavby, vizualizační software, až po výkonné BIM aplikace umožňující týmovou spolupráci, kompletní návrh datového modelu budovy i její pozdější správu. Naše řešení jsou postavena převážně na CAD a BIM aplikacích firmy Autodesk a na aplikačních nadstavbách těchto produktů. Společnost je součástí AutoCont Holding a.s

Obchodní konzultant - CAD řešení pro stavebnictví

Z důvodu posílení našich aktivit hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Obchodní konzultant CAD řešení pro segment stavebnictví.

Hlavní popis pozice:

Obchodní konzultant bude zodpovídat za získávání nových zákazníků, rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky společnosti CAD Studio.

Pracovní náplň:

  • aktivní oslovování zákazníků, zjišťování obchodního potenciálu,
  • realizace obchodních schůzek, analýza prostředí zákazníka a jeho potřeb, identifikace a rozvoj obchodních příležitostí,
  • tvorba a prezentace nabídek u zákazníků,
  • vyjednávání obchodních podmínek a příprava smluvních dokumentů,
  • rozvoj vztahů se zákazníky,
  • sledování trhu, nových trendů a konkurence v oblasti BIM/CAD systémů,
  • vedení obchodní administrativy,
  • spolupráce s obchodním a technickým týmem.

Požadavky na pozici:

  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru, obor stavebnictví výhodou,
  • alespoň 1 rok zkušenost s prodejem a obchodními aktivitami v technické oblasti

(stavebnictví, technologická řešení, SW aj.) nebo praxe v rámci stavební projekce,

  • dobrá znalost oboru stavebnictví výhodou,
  • znalost BIM/CAD technologií a produktů (zejména Autodesk) velkou výhodou,
  • alespoň pasivní znalost AJ (práce s odbornými texty),
  • ŘP sk. B – aktivně, časová flexibilita.

Osobnostní předpoklady:

  • velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti,
  • obchodní dovednosti, schopnost osobního jednání se zákazníky,
  • schopnost samostatné i týmové práce,

Místo výkonu práce:

  • Praha
  • Brno

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející české firmy,
  • práce na zajímavých projektech u českých i zahraničních zákazníků,
  • moderní pracovní prostředí,

- pružná pracovní doba,

  • školení měkkých i odborných dovedností, možnost certifikací,
  • odborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, služební automobil, notebook, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Kontakt

CAD Studio a.s.
Eva Fišerová
Pražská 16
370 04  České Budějovice
Česká republika
Facebook Twitter Google+ YouTube LinkedIn