CAD Studio - CAD/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky English Deutsch

Pracovní příležitosti ve firmě CAD Studio

Zaměstnání - volná místa - rozšiřte náš profesionální tým

Firma CAD Studio dodává 3D a 2D CAD, CAM, CAE a PDM řešení pro tvorbu digitálních prototypů - pro strojírenské konstruování, průmyslový design, technickou přípravu výroby (TPV), správu produktových dat (PLM), CNC řízení obráběcích strojů, pevnostní výpočty (FEM/MKP), analýzy a simulace. Naše strojírenská řešení jsou postavena převážně na CAD aplikaci Autodesk Inventor, na dalších MCAD produktech firmy Autodesk a aplikačních nadstavbách těchto produktů.

Technický konzultant pro oblast CAD/CAX ve strojírenství

Popis pracovní pozice, pracovní náplň:

  • Technická podpora (účast na helpdesku) CAD SW
  • Instalace a konfigurace CAD SW nabízených naší společností (Autodesk Inventor, AutoCAD Mechanical, strojírenské produktové balíčky společnosti Autodesk)
  • Konzultace a školení k CAD produktům
  • Metodická vedení zákazníků, jak efektivně využívat námi dodaná strojírenská řešení

Požadavky na pozici:

  • znalost strojírenských CAD technologií společnosti Autodesk, případně jiných dodavatelů
  • Základní znalost MS Office ( Excell, Word, MS Outlook )
  • SŠ / VŠ technického směru
  • lokalita Jihomoravský kraj (Brno) nebo Moravskoslezský kraj (Ostrava)

Výhodou

  • znalost produktů a řešení pro správu dokumentace (Autodesk Vault, TeamCenter, SmartTeam, Windchill a jiných)
  • znalost alespoň lineární statické metody konečných prvků (MKP)
  • základní znalost anglického jazyka

Osobnostní předpoklady:

  • Ochota rozvíjet své znalosti a dovednosti
  • Komunikativnost
  • Prezentační dovednosti
  • Aktivní přístup, kreativita
  • schopnost pracovat pod tlakem je velkou výhodou

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející české firmy
  • práce na zajímavých projektech u českých i zahraničních zákazníků
  • moderní pracovní prostředí
  • pružná pracovní doba
  • školení měkkých i odborných dovedností, možnost certifikací
  • odborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu
  • motivující finanční ohodnocení
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.

Kontakt

CAD Studio a.s.
Eva Fišerová
Pražská 16
370 04  České Budějovice
Česká republika
Facebook Twitter Google+ YouTube LinkedIn