CAD Studio - CAD/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky English Deutsch

Pracovní příležitosti ve firmě CAD Studio

Zaměstnání - volná místa - rozšiřte náš profesionální tým

Firma CAD Studio dodává 3D a 2D CAD, CAM, CAE a PDM řešení pro tvorbu digitálních prototypů - pro strojírenské konstruování, průmyslový design, technickou přípravu výroby (TPV), správu produktových dat (PLM), CNC řízení obráběcích strojů, pevnostní výpočty (FEM/MKP), analýzy a simulace. Naše strojírenská řešení jsou postavena převážně na CAD aplikaci Autodesk Inventor, na dalších MCAD produktech firmy Autodesk a aplikačních nadstavbách těchto produktů.

Technický konzultant a integrátor PLM

Popis pracovní pozice, pracovní náplň:

  • tvorba řešení na základě potřeb zákazníka.
  • oblast:

o správa životního cyklu výrobku (PLM)
o správy procesů ve firmě

  • analýzy
  • konfigurace navrženého řešení
  • skriptování
  • konzultace a zaškolení

Základní požadavky

  • SŠ / VŠ technického směru,
  • zkušenost s procesy ve firmě
  • základní znalost MS Office ( Excell, Word, MS Outlook )
  • základní znalost anglického jazyka.

Výhodou (nikoli podmínkou)

  • znalost 3D CAD technologií
  • znalost produktů a řešení pro správu dokumentace, PDM&PLM (Autodesk Vault, Fusion Lifecycle, TeamCenter, SmartTeam, Windchill a jiných)
  • znalost jazyka JavaScipt 1.5
  • znalost SaaS modelu a cloud technologií
  • zkušenost s integrací aplikací na ERP, CRM

Osobnostní předpoklady pro danou pozici

  • rozvoj znalostí a dovedností
  • analytické schopnosti
  • komunikativnost
  • aktivní přístup, kreativita
  • samostatnost

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející české firmy
  • práce na zajímavých projektech u českých i zahraničních zákazníků
  • moderní pracovní prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • školení měkkých i odborných dovedností, možnost certifikací
  • odborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu
  • motivující finanční ohodnocení
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, služební automobil i pro soukromé cesty, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.
  • 5. týden dovolené

Místo výkonu práce:

Praha nebo Brno

V případě zájmu o danou pozici se budeme se těšit na Váš životopis a následné setkání u pohovoru.-)

Kontakt

CAD Studio a.s.
Eva Fišerová
Pražská 16
370 04  České Budějovice
Česká republika
Facebook Twitter Google+ YouTube LinkedIn