CAD Studio - CAD/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky English Deutsch

Pracovní příležitosti ve firmě CAD Studio

Zaměstnání - volná místa - rozšiřte náš profesionální tým

CAD Studio a.s. je největším dodavatelem BIM/CAD řešení pro stavební projekci a architektonické navrhování na českém a slovenském trhu - od jednoduchých 2D CAD aplikací a TZB nástrojů, přes 3D CAD pro inženýrské stavby, vizualizační software, až po výkonné BIM aplikace umožňující týmovou spolupráci, kompletní návrh datového modelu budovy i její pozdější správu. Naše řešení jsou postavena převážně na CAD a BIM aplikacích firmy Autodesk a na aplikačních nadstavbách těchto produktů. Společnost je součástí AutoCont Holding a.s

Obchodní asistentka

Pracovní náplň:

• organizační a administrativní podpora týmu
• zadávání dat a další práce s interním systémem CRM
• vyhledávání informací a zadávání dat v dodavatelském systému
• tvorba cenových nabídek
• aktualizace databáze zákazníků
• úzká spolupráce s obchodním i realizačním týmem

Požadavky na pozici:

• minimálně SŠ vzdělání, praxe na podobné pozici min, 1. rok velkou výhodou,
• znalost MS Office (zejména Excel )
• mírně pokročilá úroveň anglického jazyka (práce s texty, základní komunikace apod.),

Osobnostní předpoklady:

• velmi dobré komunikační a organizační dovednosti,
• schopnost týmové i samostatné práce,
• pečlivost, spolehlivost,

Nabízíme:

• vstřícné jednání při zapracování a zaškolení
• výkon práce v moderním prostředí,
• možnost práce z domova (homeoffice)
• systém zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na IT produkty, odborná školení).
• možnost osobního i profesního růstu

Kontakt

CAD Studio a.s.
Eva Fišerová
Pražská 16
370 04  České Budějovice
Česká republika
Facebook Twitter Google+ YouTube LinkedIn