CAD Studio - CAD/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky English Deutsch

Pracovní příležitosti ve firmě CAD Studio

Zaměstnání - volná místa - rozšiřte náš profesionální tým

Firma CAD Studio dodává 3D a 2D CAD, CAM, CAE a PDM řešení pro tvorbu digitálních prototypů - pro strojírenské konstruování, průmyslový design, technickou přípravu výroby (TPV), správu produktových dat (PLM), CNC řízení obráběcích strojů, pevnostní výpočty (FEM/MKP), analýzy a simulace. Naše strojírenská řešení jsou postavena převážně na CAD aplikaci Autodesk Inventor, na dalších MCAD produktech firmy Autodesk a aplikačních nadstavbách těchto produktů.

Programátor

Informace o dané pozici

Hledáme šikovného programátora, který by se chtěl podílet na vývoji nových aplikací a doplňků pro strojírenské firmy, které chtějí automatizovat a využívat moderní technologie.

Používáme nejmodernější nástroje a pracujeme na nejzajímavějších projektech v oboru.

Vyvíjíme standardní aplikace, které nabízíme našim zákazníkům a umíme ocenit dobré nápady a kreativní přístup.

Náplň práce

  • Programování pro strojírenské CAD a PDM aplikace

o Autodesk Inventor
o Autodesk Vault

  • Programování Cloud a webových aplikací

o Fusion 360
o Forge

  • Programování vlastních aplikací
  • Nejčastěji C#.NET

Základní požadavky

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • zkušenost s programováním/psaní maker min. 1 rok
  • Objektové programování .NET případně jiné technologie
  • Pasivní angličtina

Výhodou

  • Znalost CAD
  • Znalost PDM
  • Znalost produktů Autodesk – Inventor, Vault
  • Znalost Jazyků C#,C++, JavaScript, VB.NET
  • Aktivní angličtina

Osobnostní předpoklady

  • Rozvoj znalostí a dovedností
  • Vytrvalost
  • Práce v týmu
  • Samostatnost

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející české firmy
  • Práce na zajímavých projektech u českých i zahraničních zákazníků
  • Moderní pracovní prostředí
  • Pružná pracovní doba
  • Odborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.

Kontakt

CAD Studio a.s.
Eva Fišerová
Pražská 16
370 04  České Budějovice
Česká republika
Facebook Twitter Google+ YouTube LinkedIn