CAD Studio - CAD/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky English Deutsch

Pracovní příležitosti ve firmě CAD Studio

Zaměstnání - volná místa - rozšiřte náš profesionální tým

Firma CAD Studio dodává 3D a 2D CAD, CAM, CAE a PDM řešení pro tvorbu digitálních prototypů - pro strojírenské konstruování, průmyslový design, technickou přípravu výroby (TPV), správu produktových dat (PLM), CNC řízení obráběcích strojů, pevnostní výpočty (FEM/MKP), analýzy a simulace. Naše strojírenská řešení jsou postavena převážně na CAD aplikaci Autodesk Inventor, na dalších MCAD produktech firmy Autodesk a aplikačních nadstavbách těchto produktů.

KEY ACCOUNT MANAGER - PLM SYSTÉMY

Nabízel(a) jste CAD, PDM, ERP nebo jiná IT řešení (např. SAP, Infor, Helios, Teamcenter, Vault, Windchill či jiné)…. do firem, které toto řešení ještě neměly?

Máte velmi dobrý přehled ohledně obchodních možností na českém trhu ve výrobním či průmyslovém sektoru?

Chcete být součástí silné, úspěšné společnosti a stabilního obchodního týmu a láká Vás možnost seberealizace?

Pak hledáme právě Vás!

Z důvodu rozšíření našeho týmu specialistů hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici obchodníka pro strojírenství pro regionální prodej.

Pracovní náplň

  • propagace a prodej CAD produktů a služeb v oblasti strojírenství,
  • získávání a budování nových obchodních vztahů,
  • péče o stávavjící zákazníky a jejich rozvoj,
  • přímé i nepřímé kontaktování zákazníků a zjišťování jejich potenciálu,
  • obnovování pravidelných kontraktů,
  • reprezentace společnosti na obchodních jednáních a jiných akcích

Požadavky na pozici

  • SŠ / VŠ technického nebo ekonomického směru,
  • alespoň krátkodobá obchodní zkušenost v technické oblasti (strojírenství, SW, IT, ERP..)
  • znalost MS Office (Excel, Word, MS Outlook),
  • znalost CAD technologií a produktů Autodesk velkou výhodou,
  • zkušenost s obchodem v oblasti strojírenství výhodou,
  • znalost anglického jazyka

Osobnostní předpoklady

  • komunikační a prezentační dovednosti, (tah na bránu)
  • ochota vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a znalosti,
  • časová flexibilita.

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české firmě,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • možnost osobního a profesního růstu,
  • systém zaměstnaneckých benefitů.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Kontakt

CAD Studio a.s.
Eva Fišerová
Pražská 16
370 04  České Budějovice
Česká republika
Facebook Twitter Google+ YouTube LinkedIn